Ułatwienia dostępu
Flaga Uk

Dostępność dla niepełnosprawnych

Szkolenie dla kadry zarządzającej JST

Kadra zarządzająca urzędów z terenu 6-ciu powiatów województwa podkarpackiego, która przystąpiła do projektu „W stronę klienta – nowa twarz administracji samorządowej” spotkała się w Krynicy, aby wspólnie zastanowić się nad obrazem współczesnej administracji oraz nauczyć się nowych rozwiązań, które zmienią jej wizerunek.

W dniach:

odbyło się w Krynicy szkolenie dla kadry zarządzającej JST z terenu powiatów: dębickiego, lubaczowskiego, łańcuckiego, mieleckiego, rzeszowskiego i strzyżowskiego.

Łącznie przeszkoliliśmy 135 urzędników z następujących tematów:

Uczestnicy szkoleń nie tylko przyswoili wiedzę, lecz mieli także okazję, aby poznać bliżej malownicze krajobrazy, bogatą i interesującą historię Krynicy Górskiej, a także zasmakować szczególnego klimatu tak bardzo charakterystycznego dla tego regionu.

Jak podkreślali wszyscy przybyli – nigdy nie jest za późno, aby podnosić swoje kwalifikacje, człowiek całe życie się uczy, a przykład powinien iść z góry.

Opuszczając miasto z ust przedstawicieli urzędów padły zapewnienia, że wiadomości i umiejętności nabyte zaowocują w przyszłości, a wspomnienia z Krynicy na zawsze pozostaną w pamięci.