Ułatwienia dostępu
Flaga Uk

Dostępność dla niepełnosprawnych

Projekt „W stronę klienta – nowa twarz administracji samorządowej” ma już rok!

Projekt realizowany w powiatach: dębickim, lubaczowskim, łańcuckim, mieleckim, rzeszowskim oraz strzyżowskim obchodzi swoje pierwsze urodziny.

W okresie tym zrealizowane zostały seminaria informacyjne, szkolenie dla kadry zarządzającej, a także szereg szkoleń skierowanych do pracowników urzędów gmin, miast oraz starostw z terenu ww. powiatów.

W powiecie dębickim, pierwsza grupa pracowników urzędu została przeszkolona z zakresu tematów: „Zasady współpracy samorządów z ngo”, „Zostań panem własnego czasu – jak skutecznie zarządzać czasem pracy” oraz „Komunikatywny urzędnik – abc dobrej komunikacji z klientem i w zespole wg zasad etyki”.

W powiecie lubaczowskim: „Komunikatywny urzędnik – abc dobrej komunikacji z klientem i w zespole”, „Zostań panem własnego czasu – jak skutecznie zarządzać czasem pracy”, „Od pomysłu na projekt finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Zarządzanie zespołem projektowym” oraz „Obieg dokumentów, zasady archiwizacji”.

W powiecie łańcuckim: „Zasady współpracy samorządów z ngo”, „Komunikatywny urzędnik – abc dobrej komunikacji z klientem i w zespole wg zasad etyki” oraz „Obieg dokumentów, zasady archiwizacji”.

W powiecie mieleckim: „Zasady współpracy samorządów z ngo”, „Od pomysłu na projekt finansowany z EFS do jego realizacji. Zarządzanie zespołem projektowym”, „Ustawa o finansach publicznych i jej praktyczne zastosowanie”, „Ustawa o ochronie środowiska i o zagospodarowaniu przestrzennym” oraz „Komunikatywny urzędnik – abc dobrej komunikacji z klientem i w zespole wg zasad etyki”.

W powiecie rzeszowskim: „Zostań panem własnego czasu – jak skutecznie zarządzać czasem pracy”, „Od pomysłu na projekt finansowany z EFS do jego realizacji. Zarządzanie zespołem projektowym”, „Zasady współpracy samorządów z ngo”, „Ustawa o finansach publicznych i jej praktyczne zastosowanie” oraz „Ustawa o ochronie danych osobowych i jej praktyczne zastosowanie”.

W powiecie strzyżowskim: „Zostań panem własnego czasu – jak skutecznie zarządzać czasem pracy” oraz „Od pomysłu na projekt finansowany z EFS do jego realizacji. Zarządzanie zespołem projektowym”.

Mamy nadzieję, że kolejne miesiące oraz oferowane przez nas szkolenia spotkają się z równie miłym przyjęciem, a efekty wspólnej pracy będziemy mogli podziwiać już w październiku 2011 r. na konferencji podsumowującej.