Ułatwienia dostępu
Flaga Uk

Dostępność dla niepełnosprawnych

Audyt energetyczny

Przypominamy, że mikro i małe firmy z woj. podkarpackiego wciąż maja szansę skorzystać z bezpłatnej usługi – AUDYTU ENERGETYCZNEGO.

Usługa jest dostępna w ramach projektu ”Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie zarządzania efektywnością energetyczną przedsiębiorstw”, realizowanego w ramach poddzialania 2.2.1 POKL, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Audyt realizowany jest zgodnie ze „Standardem świadczenia  doradczo – szkoleniowej usługi pilotażowej w zakresie zarządzania efektywnością energetyczną przedsiębiorstw” a jego celem jest obniżenie kosztów wykorzystania energii w przedsiębiorstwie.

 

Projekt skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorstw z rocznym zużyciem energii na poziomie minimum 500 GJ, które posiadają możliwość skorzystania ze środków w ramach pomocy de minimis w wysokości ok. 2500 EUR.

Dzięki udziałowi w projekcie przedsiębiorca otrzyma:

Dokumenty do pobrania:

  1. Deklaracja uczestnictwa;
  2. Ankieta weryfikująca poziom zużycia energii;
  3. Standard świadczenia  doradczo – szkoleniowej usługi pilotażowej w zakresie zarządzania efektywnością energetyczną przedsiębiorstw.

W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt pod numer: (17) 852 27 60, wew. 37. Zgłoszenia można przesyłać na adres email: jadamska@altum.pl.