Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


 

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego

5 wrzesień 2017

Zamawiający informuje o rozstrzygnięciu w dniu 5.09.2017 zapytania ofertowego na zadanie pn. Kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli Zespołu Szkół Stowarzyszenia Absolwentów w Trzcinicy w ramach projektu pn. "Poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy"

Szczegółowe informacje w załączniku:

 


 

Zapytanie ofertowe

28 lipiec 2017

Zapytanie ofertowe w ramach zamówienia publicznego na zadanie pn. Kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli Zespołu Szkół Stowarzyszenia Absolwentów w Trzcinicy w ramach projektu pn. "Poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy"

Szczegółowe informacje w załącznikach:

 


 

Zawiadomienie o unieważnieniu zapytania ofertowego

28 lipiec 2017

Dotyczy zadania p. Kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli Zespołu Szkół Stowarzyszenia Absolwentów w Trzcinicy w ramach projektu pn. "Poprawa jakości kształcenia w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy".

Szczegółowe informacje w załączniku:

 


 

Zawiadomienie o rozstrzygnięciu zapytania ofertowego

29 czerwiec 2017

Zamawiający informuje o rozstrzygnięciu w dniu 29.06.2017 postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na zadanie pn. Kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli Zespołu Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół w Trzcinicy w ramach projektu pn. "Poprawa jakości kształcenia Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych"

Szczegółowe informacje w załączniku:

 


 

Kompleksowe zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli Zespołu Szkół Stowarzyszenia Absolwentów w Trzcinicy. W ramach projektu pn. Poprawa jakości kształcenia Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy.

8 czerwiec 2017

Szczegółowe informacje pod adresem: