Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Droga do aktywności - aktywizacja zawodowa bezrobotnych do 30 roku życia

Cele szczegółowe Projektu to:

 

  1. Ukierunkowanie osób bezrobotnych na adekwatny do ich potrzeb, predyspozycji i możliwości kierunek doskonalenia zawodowego.
  2. Nabycie umiejętności aktywnego poszukiwania pracy.
  3. Podniesienie lub zmiana kwalifikacji zawodowych.
  4. Nabycie umiejętności do samodzielnego wykonywania pracy i doświadczenia w środowisku pracy.

Okres realizacji Projektu: od 01.01.2014r. do 31.03.2015r.

Obszar realizacji Projektu: teren województwa podkarpackiego i obejmuje wsparciem osoby zamieszkujące powiaty rzeszowski, miasto Rzeszów.

Źródła finansowania:

Projekt „Droga do aktywności - aktywizacja zawodowa bezrobotnych do 30 roku życia” realizowany jest przez Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno-Gospodarcze. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki: Priorytet VI Rynek Pracy otwarty dla wszystkich; Działanie 6.1 Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie; Poddziałanie 6.1.1 Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy.

Do pobrania:

  1. Formularz zgłoszeniowy
  2. Regulamin rekrutacji i uczestnictwa

Więcej informacji w Biurze Projektu:

ul. Warszawska 5/7, 35-205 Rzeszów

tel. (17) 852 27 60, 667 634 180

Poniedziałek- Piątek w godzinach 8:00-16:00

lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje na temat projektu:

www.aktywizacja.polska.pro

 

loga