Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Wyjazdy integracyjne

Szkolenie

Wyjazdy integracyjne mają na celu pogłębienie więzi oraz zaufania między pracownikami firmy, co w konsekwencji prowadzi do skuteczniejszej komunikacji, a więc lepszej współpracy członków zespołu. Integracja nie tylko motywuje pracowników do działania, ale również może podwyższać ich umiejętności poprzez połączenie jej ze szkoleniami rozwojowymi. Szkolenia odbywające się poza miejscem pracy powodują otworzenie się pracownika na nową wiedzę oraz dobrą zabawę.
Doświadczenie naszego Stowarzyszenia w organizacji takich imprez, pozwoli na osiągnięcie maksymalnych rezultatów. Zaplanujemy dla Państwa wyjazd dostosowany do oczekiwań oraz rodzaju wykonywanej pracy. Może to być impreza tematyczna, pozwalająca na przeniesienie się np. do innej epoki, zapewniająca ekstremalne przeżycia i pracę zespołową lub relaks i oderwanie się od codziennych obowiązków.
Program wyjazdu oraz szkolenia dostosujemy indywidualnie do Państwa oczekiwań i specyfiki działalności.

.